| RequalizeD a întrebat:

Daca o pisica pica mereu in picioare si o bucata de paine cu unt cade mereu pe partea unsa, ce se
intampla daca legam o felie de paine unsa cu unt de spatele unei pisici si o aruncam pe fereastra?

Răspuns Câştigător
HepHap
| HepHap a răspuns:

De ce se gasesc unii sa repete intrebarile altora...macar schimba categoria, asta nu e filosofie, e sporovaiala.

16 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Pisica cade tot in picioare. Pentru ca pina jos, linge untul.happyhappyhappy

| danut a răspuns:

Depinde de cine se afla sub fereastra.

| NoChanceForUs a răspuns:

Aici e s/f; T/A e mai jos.

| Skylar a răspuns:

Ce zici de vectori si alte multe legi smug

| carpediem a răspuns:

Te va cauta cei de la protectia animalelor. Simpatica intrebare.

| Laminin a răspuns:

Hei!
Super tare intrebarea! Pai eu cred ca pisica o sa cada in picioare, pentru ca e mai grea...thinking
Gbu :]

| FuckOnCocaine a răspuns:

Du-te la Trivia/Amuzante.

| Edd_4925 a răspuns:

E= mc patrat

| bogdan_5596 a răspuns:

e clar, ti-e foame de dimineata, painea cu unt mai merge dar ce gust o avea mustata de pisica... nu stiu

| SarpeAF a răspuns:

Ruleaza o "felie cu unt" si relaxeaza-te in loc sa pui asemenea intrebari

| ことみ a răspuns:

Tot pisica cade in picioare, pentru ca i mai grea decat felia de paine. Da daca legi o felie de paine mai mare decat pisica, poate reusesti experimentul. Dar daca vrei sa incerci, te rog sa pui o saltea sub geam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cade pe cant si felia cu unt si pisica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca pisica are de ce sa se agate, inseamna ca esti gospodar. daca nu inseamna ca nici perdele la geam nu ai deci esti sarac lipit ...cu duhul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si uite-asa, fata babei ramase de caruta, cracita-n tavan si fara mangaieri ca pe "SuperOne". The end!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum o ții. Dacă ții bine legată felia cu partea unsă pe pisică și nu rotești când arunci nici pisica nici felia, va cădea în picioare. Pâinea rămâne așa cum era când ai aruncat-o. Asta dacă nu cumva se slăbește nodul și se despart astea două, presupun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

mai da v-ati gandit la ceva? daca felia de paine e unsa gresit? adica pe partea cealalta?