| deutzapusa a întrebat:

Daca o pisica pica mereu in picioare si o bucata de paine cu unt cade mereu pe partea unsa, ce se intampla daca legam o felie de paine unsa cu unt de spatele unei pisici si o aruncam pe fereastra?

Răspuns Câştigător
| ady2607 a răspuns:

Pisica va muri. Singura ei sansa ar fi sa se elibereze in aer de legaturi.

8 răspunsuri:
HepHap
| HepHap a răspuns:

Am mai dat un raspuns la intrebarea asta candva, pe TPU, tot unuia care nu punea decat intrebari de pe Google. Iti vei lua na na de la parinti, ca faci risipa de mancare si chinui pisica.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru pisica, se aplica legile naturii, pentru felia de paine unsa se plica legile lui Murphy! Deci sunt doua legi diferite si nu se cumuleaza. Doar daca pui painea cu partea neunsa legata de spatele pisicii!

| Roby67 a răspuns:

Intreaba-l pe Edward A. Murphy, el este singurul om pe lume care a facut testul asta.

| Elena1234456 a răspuns:

Nu stiu.hai sa testam laughing.

| UnicornsAreLove a răspuns:

Ce intrebare complicata ai pus

| wanda a răspuns:

De ce nu practici si ne mai intrebi pe noi?

sau voiai sa pari amuzanta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la ce etaj ca sa pot sa-ti raspund! Poate a cadea pe spate, sau stiu eu.

| Baal a răspuns:

laughing buna intrebare laughing