| AlexSM86 a întrebat:

Daca oglinda ar reflecta adevarata fata a omului, ce credeti ca ar vedea omul din ziua de azi cand s-ar privi in oglinda? happy

Răspuns Câştigător
| pisoias a răspuns:

Daca oglinda ar reflecta nu fata ci sufletul ne-am ingrozi atat de tare incat nu ne-am mai pivi niciodata in ea.

8 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Nimic,ca i-ar cadea ochii

Răspuns utilizator avertizat
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

N-ar mai apuca.S-ar sparge.

| Digital112 a răspuns:

Un mar stricat

| Meluma a răspuns:

Pe Justin Bieber [ t/awinking]

| ViseInCulori a răspuns:

Rautate,egoism si interes pentru lucruri materiale.

| milom a răspuns:

Adevarata fata a omului. Adica fata sa, cea din poze.

Uite, de exemplu i don't buy into all that "demons behing kitteh faces". Comportamentul e altceva, dar pana la urma si frumusetea e foarte relativa asa ca arguably nici nu avem fete mai inocente decat comportamentul nostru. Poate avem fete mai demonice - depinde din ce lume vii.