| optimistul a întrebat:

Credeti in dragoste? si in ziua de azi in iubire adevarata?

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Numai cred. In ziua de azi sunt doar relatii indelungate care ajung la esec, cei care rezista o viata intreaga au noroc dar din ce in ce mai multe relatii nu mai rezista toata viata.

| Rayyy a răspuns:

Buna,
Da. Sunt sigura ca fiecare dintre noi va intalni, la un moment dat, persoana care le tot apare in vise. Sau pe care si-o doresc.

| Ririru a răspuns:

Cred in dragoste pentru ca o simt. Unele relatii se bazeaza pe sex, banii...si,atat! happy.

| forever4you a răspuns:

Da dovada sunt tocmai eu si iubitul meulove strucksi nu numa-i si inca multe alte cupluriwinking

| inna a răspuns:

Cred, dar eu momentan nu am cunoscut acest sentiment.Nu am iubit niciodata, am simpatizat doar.Probabil ca exista dragoste adevarata.

| LobyCreW a răspuns:

Eu nici atat... nu stiu ce sa zic ori te lasa fata. ori baiatu m-am saturat sa ma lase atatea fete pentru albi baieti nu stiu unde le-am gresit dor daca candva se muta now in cartier bosketar toate fetele pe el chatterbox nu prea conteaza dar e bine sa stai singurwinking nu mai cumperi flori la iubita nu mai cumper filme la iubitu si chesti din astea... daca vrei sati traiesti viata din plin imbatate si ia-o de la capat

| MaiiaAna a răspuns:

Vreau sa cred ca ea exista, ca exita acolo undeva, desi nimeni nu o vede.
A iubi e un sentiment frumos pe care nu-l simtim tot timpul, sau nu tot timpul cand credem ca il simtim, il simtim cu adevarat...

| LULUTZAwhitYOU a răspuns:

Nu mai exista! In ziua de azi dragostea se bazeaza doar pe sex

| Claudia_1005 a răspuns:

Nu nu mai cred ca am fost de prea multe ori dezamagita de prietenii pe care i-am avut si de atunci nu mai cred in dragoste si nici in iubire adevarata u crezi?

| Valy1106 a răspuns:

Ba da exista! Si daca uni cred ca se bazeaza doar pe sex nu este nici chiar asa nu toate fetel vor relatii bazate pe sex. Cine zice ca o relatie se bazeaza doar pe sex asta vrea acea persoana fiind ca este obsedata de asest lucru.

| angel22 a răspuns:

Mai...nu stiu ce sa zic thinking Dragostea e un sentiment frumos, si sa fi indragostit/a e minunat dar. in ziua de azi multi nu cred in dragostea adevarata, e minunat cand vezi 2 persoane care se iubesc cu adevarat. Din ce in ce mai des vad baieti care isi inseala prietenele si invers, oare dc? dar ar fi minunat sa avem toti parte de o dragoste adevarata si sa ne bucuram de ea. Have a nice day happy

| fanicacristina a răspuns:

Eu sa fiu sincera cred... nu cred ca toate relatile sunt bazate pe sex.eu cred in ceia ce simt eu si in ce voi simit. dar tu nu crezi in dragoste?