| CinevaNou a întrebat:

Daca pun doua monezi pe sina de tren, o sa deraieze trenul?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Da. Pana ajunge trenul, dispar! Monedele, sinele, trenul...

19 răspunsuri:
| Ashadow a răspuns:

Nu.O sa se opreasca, o sa coboare mecanicul, se apleaca, le ia si tocmai ai irosit sansa de a-ti lua mentosane.

| suităr a răspuns:

Du-te și incearcă, iți dau și un bilet de tren până acolo.
A stai...

| PedoBarbie a răspuns:

Încearcă şi ai să vezi.

| Jardelin a răspuns:

Cind eram copchil impielitat, cred ca de vreo 11 ani, am pus pe ambele sine pietre concasate cam cit pumnul, pe o lungime de vreo 3 metri una linga alta. Apoi m-am asezat pe rambleu pe burta sa vad ce se intimpla. A venit un tren, dar nu avea viteza prea mare si cind a trecut peste pietre si au inceput toate sa trosneasca infiorator de parca se rupeau sinele, am luat-o la fuga de spaima! Am apucat sa vad cum trenul frineaza brusc si se opreste. Nu stiu de ce, dar in ziua aceea am avut o frica teribila, ma gindeam mereu ca am cam exagerat cu nazbitia asta si ca vor veni dupa mine cei de la militie.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru Jardelin):

Ei lasa, ca si acum esti putin cam impielitat. Dar trecem cu vedereahee hee

| Jardelin a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

laughing Doar putin, ca sintem in post!

| Seepty a răspuns:

Ce intrebare stupida, normal ca nu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi având în vedere că n=G*h/ Ft (sau Ff...am uitat)*h, probabil că șoferul mânca pufuleți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine pune 3, să fii sigur de reuşită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mai bine pune-te pe tine. Sa vezi numai ce o sa deraieze saracu' tren.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru anonim_4396):

Inca o data mi-ai luat vorba din gura. (nu inteleg de ce in mintea mea fac ceva pervers din tot ce scriu pe TPU)

| VladGH a răspuns:

Nici nu le simte. Doar ca dupa ce trece trenul, te duci unde ai pus monetele si le vei gasi ascutite, ca lamele. Eu deja am experimentat big grin

| iCappy a răspuns:

Ce minte perversa aiilaughing))
Si eu faceam glume din astea cand eram mai miclaughing Funda?

| Maioru a răspuns:

Nu cred ca se va intampla sa deraieze trenul dar mai bine ar fi sa nu incerci

| anonima01 a răspuns:

Daca vrei sa verifici incerca, iar daca cumva vad la ProTv ca un tren a deraiat din cauza unor monezi voi sti ca e vina ta. laughing Apropo daca se intampla asta eu sunt nevoita sa te zic pentru ca nu vreau sa fiu complice. laughing

| DalyanKawaiiiii a răspuns:

Pune 10 monede de 50 de bani ca sa fii sigur ca deraiaza trenul si nu le pune pe pamnt cu fata-n jos punele in picioare sau fale cat 10 cm de grose

| calliope29 a răspuns:

Nu.