| anonim_4396 a întrebat:

Daca pui urechea pe sina, auzi trenul venind?

Răspuns Câştigător
| maiAm8conturi a răspuns:

Cica asa se pare!
Stiai ca rromii sunt melomani?!? ei fura sinele de tren, pentru a putea asculta acasa "sosirile" trenurilor, intr-un cadru placut. Dupa ce se plictisesc de acea "bucata muzicala", o si recicleaza, dand-o la fier vechi. Oameni civilizati, nu ca noi astia albi, care trecem pasivi pe langa ariile muzicale, ce se afla pe traverse in gari.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi încearcă tu, si ne spui după, ce zici?

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Tot asa destept ai ramas?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Dar tu cum esti? p de bubui

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Ai (ne)norocul de a fi bolnav... deci nu-ti mai dau replica! Mi-a ramas un gram de respect! Haidi...pa!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Latrii

| CarmenElenaa a răspuns:

Nu, doar te prefaci

| buttercoree a răspuns:

Nu stiu, s-ar putea sa ramana acolo urechea puppy dog eyes. Nu incerca laughing))