| FunnyGirllovesomuchapache a întrebat:

Daca Romania ar fi o persoana, ce i-ati spune? sau ce i-ati >face?:-

inspirat de :
http://www.TPU.ro/......rea-da-nu/
Multumesc anticipat doresc (ne)seriozitate la maxim si sa nu uitati nici o clipa ca aici e T/A.

7 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Romania, trezeste-te!

| Șâret a răspuns:

I-ați*

| totElodia a răspuns:

N-ai plecat?straight face

Răspuns utilizator avertizat
| ILuvBondVagaBond a răspuns:

Cand voi fi in alta viata, te rog pe Romaneste ca sa intelegi si tu, renunta sa vi la pachet promotional cu pitzi-pisiPoance, tembeli prosti, si betivani.in rest esti perfecta, tarisoara!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cea mai tare Tara n-as pleca din tine pentru nimic in lumewinking