| LoL a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......apa-si-un/ De ce crede StupidGirl ca-s baiat si de ce vrea sa fiu "iubitul" ei? ಠ_ಠ o fi un fel de amenintare?

P. S. uitati-va la raspunsul lui StupidGirl ca sa intelegeti...

14 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

si curva ...si proasta, si plictisita.si troll!
Clar. prezentatoare tv

Răspuns utilizator avertizat
| LoL explică (pentru FunnyGirllovesomuchapache):

ce fantezii mai ai si tu cu Apache...
@Apache condoleante bro!

| AnneBre a răspuns (pentru FunnyGirllovesomuchapache):

Copchila afurisita si batuta-n cap, tu si apache sunteti "casatoriti" doar in capul tau! Vezi ca il faci de ras cu capul tau de fier care nu gandeste! ಠ_ಠ

| lalalalallll a răspuns:

Băăăăă, aia e Băsasca!

| WhiteWolf7 a răspuns:

Da cu mine vrei sa fii?

| LoL explică (pentru WhiteWolf7):

Pe tine nici macar nu te-am vazut la T/A! daca nu ti place T/a nu ma intereseaza!

| WhiteWolf7 a răspuns:

Sunt de mult, doar ca ma mai mut pe muzica...am pus putine intrebari la t/a, dar in schimb am raspuns la foarte multe intrebari cu comentarii mai mult sau mai putin amuzante...

| LoL explică (pentru WhiteWolf7):

Hmmmm...tentanta oferta dar NU!

| Insomnii a răspuns:

Poate are alte orientari sau cel mai credibil e ca e proasta, tampita, handicapata...etc...etc.
hai ca-i fac prea multe complimente si se simte flatata dupa.

| LoL explică (pentru Insomnii):

Probabil ai dreptate.

| AnaBlackVampire a răspuns:

Intrebarea mea big grin

| Deleb a răspuns:

Un raspuns scurt si normal. E ...re*****ta. Scuze, dar adevarul e nasol uneori. Nu mai baga prostii in seamalaughing

| Couragebv a răspuns:

Din singurate "perhaps", si ca se simte atrasa de tine...