| anonim_4396 a întrebat:

Daca s-ar inventa silicoane pentru marirea penisului; Oare ar fi coada la spital pentru astfel de operatii?
Asta da afacere...

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca ar fi coada la psihiatrie laughing daca s-ar inventa un tratament pentru neuroni big grin.

| Roby67 a răspuns:

Nu mai trebuiesc inventate ca exista de mult asa ceva. Daca vrei, trebuie sa te pui la coada si ti se va inplanta unul de marimea care o doresti happy

| Ea12345 a răspuns:

Nimeni nu emultumit cu ceea ce are. Fetele vor sani mai mari, buze mai mari, baietii un penis mai mare big grin
daca am fi multumiti cu ceea ce avem, nu s-ar mai fi inventat toate operatiile astea...tongue

| hominid dreak a răspuns:

Asta da afacere...mai ales in favoarea doamnelor.

| MidnightLady a răspuns:

Da, cu siguranta. Ar fi plin de doamne si domnisoare care tin randul partenerilor. big grin

| multimoak a răspuns:

De cate ori ai navigat pe internet, chiar nu ai gasit nici o reclama de marirea penisului? Coada nu este din cauza pretului si al durerii, plus ca e ceva inutil... ce rost are sa-l maresti, daca stii sa faci fata sa se simta bine asa cum te-a lasat Dumnezeu?
Ce? Iti cam face cu ochiul marirea asta, nu? rolling on the floor Mai bine ai cauta altcevawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@multimoak -Nu-mi face cu ochiul; Cat de mare sa fie? Pe urma iese din pantalonilaughing Sunt inzestrat de la Dumnezeu cu foarte mult material.
Ce rost are? pai filmele porno? Acolo trebuie de 40-50 cm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da poate pentru a fii in ton cu tendintele IT, oamenii de stiinta vor inventa si roata, exista implanturi peniene cu silicon! straight face
Asta da afacere...

| andrei1555 a răspuns:

Da ce? Cu barbati nu poti facerolling on the floor