| GraveDigger91 a întrebat:

Mărirea penisului este posibilă? (Fără operații, pastile, instrumente)

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

NU, nu exista tratamente sau pastile pentru marirea pensiului!
Ce se gaseste pe piata sis e vinde, sunt doar promisiuni desarte vandute celor disperati, dar nu functioneaza nimic, ca altfel toti barbatii ar avea organele pana la genunchi, fara sa mai ajunga pe la chirurgi.
Marirea pensiului nu este posibila decat prin interventie chirurgicala si doar 2-3 cm cu sanse de reusita de 50%. In caz de nereusita, ramai impotent pe viata!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, stai pe spate si creste... Serios, ce-i cu intrebarea asta?

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Invata sa fi manierat, ireprosabil, cu o manichiura impecabila, sa nu iti miroasa gura sau subtiorile sau sosetele, pe care trebuie sa le scoti la sex, apoi, mai trebuie sa inveti arta preludiului, sa stii unde si cum sa o atingi si stimulezi, si sa nu te grabesti, si atunci ai sa poti avea succes si fara prostii de gen! Si cauta si citeste mai ales despre cum sa o dezmierzi oral, si atunci ai sa vezi ca daca ai invatat asta, esti barosan si o sa te caute ea pe tine - evident, daca nu e incuiata si in ignoranta crescuta!
Successe!
Sa ne mai scrii!

| RAY a răspuns:

Nu

| JackR a răspuns:

Da, intre unul si 15-16 ani, se tot mareste. Dupa aceea incep problemele! (Pentru unii, doar. Daca ai bafta nu o sa faci parte dintre ei.)