| Dakarsamuel13 a întrebat:

Bună!
Ce sfaturi aveți pentru mărirea penisului?
*fără operații*

15 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lungimea penisului este egala cu dublul varstei

| epurasu a răspuns:

Asa ceva nu exista!, iar cu operatie ...mai mult si aci e teorie nu prea se fac operatii carezultatul nu te v-a multumii si din auzite din diferite surse ( net ) sunt costisitoare si este si un risc! Deci trebuie sa te multumesti cu ce te-a inzestrat mama natura ca ceea ce ai o vei putea folosi satisfacandu-te dar si partenera.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, NU exista nici un sfat de marire a penisului, ca ala nu creste cu nimic, nici daca il descanti nici daca ii pui creme sau tragi de el.
Asta este mostenire ereditara de la taticul tau!

| Violleta2022 a răspuns:

Singura solutie de marire a penisului cu maxim 2-3 cm este cea chirurgicala, dar snasele sa ramai impotent sunt foarte mari, adica ai 50 % sanse sa nu reuseasca operatia si sa ramai impotent pe viata, de aceea nu este recomandata operatia.

| Goete a răspuns:

Mie mi se mareste mult de tot cand se scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și dacă l-ai mări să spunem cu 3 cm când sare una pe tine ți-l rupe și mai și râde aia de se prăpădește.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fete dezbracate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii contează nu mărimea, daca o ai de 12 rupi și cu aia daca e strong ca piatra.
Degeaba o ai mare daca nu ai cu ce sa le întreții,prințesele astea vor întreținute,așa că dacă ai bani e ultimul lucru mărimea la care sa te gândești.
Nici operația chirurgicala nu e ok,că acei cm se observa doar in stare flasca, când e în erecție e la fel, așa că dai ogramada de bani degeaba.
Din ce știu grosimea contează, sunt proceduri cu acid hialuronic la unele saloane, îți injecteaza și câștigi in grosime, rezultatele sunt temporare de la 6 la 9 luni, undeva la 800 de euro costa.
Dar eu îți spun sincer că banii contează chiar daca ele nu admit că sunt dupa bani, sunt ipocrite fabulează, la fel și ca cele care spun că mărimea nu contează, dar dacă o ai mica sub 12 și ești și sărac e nasolie rău, papagalul te mai poate salva dar doar sa le bubuiesti o noapte doua, că după se prind că ești culdus

| BoboBobo6717 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar ești deștept tare... dacă zici că odată având bani o fata o să stea cu tine, indiferent că o ai mică, atunci ce te face să crezi că nu merge la altul să o satisfacă? Crezi că banii o satisfac și fizic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru BoboBobo6717):

Se satisface ea singură, acum in zilele noastre banii sunt cea mai mare problema, apoi restul, doar cei puternici și inteligenți supraviețuiesc.Esti un copil și nu ști, când o să dai de greutățile vieții o sa vezi că doar banul contează și primează,mâncarea,și utilitățile,fiindcă acum mâncarea este extrem de scumpă și facturile. Iubirea trece prin burta, pe ele le interesează dacă cardul e full, nu altceva, ele pot trai și fără noi, noi fara ele nu prea.

| BoboBobo6717 a răspuns (pentru anonim_4396):

Din spusele tale, se pare că tu ești cel care ar avea nevoie de niște bani. Și dacă așa vorbești despre femei, înseamnă cä ăsta e caracterul tău și tu asta ai face de ai fi femeie. Esti un caz pierdut

| anonim_4396 a răspuns (pentru BoboBobo6717):

Nu despre toate, despre o categorie, sunt categorii care nu acorda importanță dimensiunii bastonului. Faci niste supoziții de neghiob paranoic, sigur mai mult de 15 ani nu ai,și ești crescut de părinți,sponsorizat! Banii sunt problema întregii omeniri trezește-te la realitate și mai ieși din peștera ta. Când o să lucrezi pe banii tai o sa vezi banii ce rol au în societate, dar deocamdată ești o mucoasa/un mucos care îmi spune mie de bani și faci supoziții nefondate, efectiv delirezi la propriu, sau probabil faci parte din zdrențele alea și te-ai simțit.
Și masoarati mazgo cuvintele că ești prea mica in grade sa vb așa cu mine. Tu nu ești femeie ești tentativa, e o diferență. Răspunsul tau e irelevant, te-ai băgat efectiv ca musca in... Probabil ai dat tu de purisani cu pl mica și te-ai dus la alții să te satisfacă, rectifica.

| EzSimple a răspuns:

Suplimente cu testosteron

| dariaenache a răspuns:

Taieti penisul

| MuhamadAliAbdul2 a răspuns:

Mie mi-a spus Ceausescu ca merita sa il bati cu sucitoarea in asa fel incat sa crasca mare si puternic