| stftradatoareo_1101 a întrebat:

Daca sparg cateva oua si le amestec cu ketchup, mustar si maioneza, apoi toc niste usturoi si amestec si le las vreo 3 zile pe calorifer se imput?big grin
Mai stiti combinatii din astea imputite? laughing Am un plan cum sa ma razbun pe una si vreau combinatii din astea.PLS - scuze categoria big grin

4 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Sa vedem:
1)Avem nevoie de:
-ceapa
-suc de piercisi
-faina
-macaroane (pentru ornament)
-frisca galbena (se obtine prin amestecarea fristi normale cu putin pipi de catel)
-250 grame de usturoi
-si 205 grame de zahar.

2)Procedezi asa:
-amesteci ceapa cu sucul de piersici si faina
-pisezi usturoiul
-bati frisca, dupa cre o combini cu zaharul si usturoiul pisat
-adaugi amestecurile foosite mai sus intr-un castron, dupa care il ornezi cu macaroane

http://2.bp.blogspot.com/......G_4852.JPG
Pofta Buna!

| Broadband a răspuns:

Mai bine iei niste basini din astea la punga
daca dai 2 din astea s-a terminat laughing
am dat una de aia in clasa si mirosea tot holul, au iesit aia pe burta

daca nu vroiau sa chiulim de la mate
stati ma asa ca va dau eu bomba biologicalaughing

| Pustoaicaaaaaa a răspuns:

Sosetele lui fratele meu+transpiratie

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Pai spune-i unei colege sa iti imprumute un tampon folosit si cu siguranta o sa se imputasmug