| Pisiquee a întrebat:

Dacă superglue lipește orice de ce nu lipește și interiorul tubului?

Răspuns Câştigător
| dana85 a răspuns:

Superglu nu lipeste metal, doar anumite tipuri. In cazul tubului marginile sunt distantate, trebuie sa fie presate.

16 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Cred că voiai să spui super-muci.

Răspuns utilizator avertizat
| AnneBre a răspuns:

Cine a spus că super glue lipeşte orice? Eu mi-am lipit o brăţară de două ori şi acum tot ruptă e.

| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Daca nu se lipeste interiorul tubului=> ca superglue nu lipeste orice=>superglue nu lipseste interiorul tubului

| totElodia a răspuns:

Asta este intrebare de chimie (Pleaca!).
T/A nu este categoria CHIMIE (Pleaca!)
Iar pe TPU nu exista o categorie numita CHIMIE.(Pleaca!)
Concluzia: 3X Pleaca!

| Pisiquee explică (pentru totElodia):

*vede că nu exista nici o categorie numită CHIMIE *
Marș de la întrebarea mea!

| NothingToEat a răspuns:

Categoria t/a a ajuns peste noapte categoria CHIMIE? jet de la t/a. noi venim aici SA NEDISTRAM

| Pisiquee explică (pentru NothingToEat):

Noi? laughing Du-te cu totElodia și distrați-vă cât vreți. Aruncați-vă și-n Dunăre că nu ducem lipsă de voi.
Echipa TPU.ro si ceilalți utilizatori îți vor mulțumi!winking

| NothingToEat a răspuns (pentru Pisiquee):

Uite cine vorbeste

| Pisiquee explică (pentru NothingToEat):

Hai marș. Un om cu Iq-ul tău ar trebuie sa aibă și o voce mică.
So.Mai iubețti natura, chiar dupa tot ce ți-a făcut?

| NothingToEat a răspuns (pentru Pisiquee):

Acum pe bune gata nu-mi place sa ma cert.

| alabalaportocalala a răspuns:

Ca sa-ti faca tie in ciuda sac sac!

| Pisiquee explică (pentru alabalaportocalala):

A, da? Atunci dacă uleiul de măsline este făcut din măsline, uleiul de bebeluși din ce este făcut?

Răspuns utilizator avertizat
| Needle a răspuns:

Pentru ca este sigilat...atunci cand ia aer se usuca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

*sta si se gandeste*
E ca plasma aia de la centralele atomice.Nu se atinge de peretii tubului pentru ca e o temperatura mare si l-ar topi.Dar se folosesc magneti s-o tina in mijlocul tubului(simple thing).In schimb superglue e chiar mai tare...el leviteaza in tubsmug