| Raeste a întrebat:

Daca te-ai intalni cu duhul fermecat si el ti-ar indeplini o dorinta ce iai cere?
Dau funda pentru cea mai amuzanta dorinta

Răspuns Câştigător
| MemeGame9 a răspuns:

I-as cere sa ma faca invizibila big grin asa as putea sa ma ca* oriunde si nimeni nu m-ar vedea. si as scapa lumea de Justin Bieber si Nicki minaj laughing..Pacat ca voi fi un erou anonim.

| NGheorghe a răspuns (pentru MemeGame9):

"erou anonim"? ai vrut sa zici: eroină invizibilă!

| MemeGame9 a răspuns (pentru NGheorghe):

Oooo da big grin

21 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Să-mi dea multă ciocolată! love struck

| WhateverX a răspuns:

I-as cere dorinte infinitewinking

| Speed99 a răspuns:

Ias cere totul O.O You Don't Say? rolling on the floor

| Zenit313 a răspuns:

Imi doresc o infinitate de dorinte!

| mola a răspuns:

Sa am un adapost de girafe in casa.

| PŞtefaniaP a răspuns:

Să mă lase să îi stric freza lu Justin Biberonu... Biberonu nu o să mai fie la modă. sau stai nu a fost niciodată la modă laughing

Şi în loc de freza aia penibilă. să îi pună un scutec pe cap. şi apropo asta e dorinţa care tine şi de cea de sus deci. e una laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Mi-as dori ca Nikita sa fie educatoare psihotica laughing) Cine nu-i cuminte suge pla laughing)

| betty678 a răspuns:

Am 3 dorinte
1.Sa plec in Dubai
2. Ipod
3. Cele mai dragute haine

| xLionel a răspuns:

Un borcan de 1000kg de Nutella big grin

| KRIIIX a răspuns:

O lama scuipatoare!

| 7Roby7 a răspuns:

Ias cere sa imi indeplineasca 3.000 de dorinte iar apoi nu cred ca ai vrea sa enumar toate cele 3.000, oricum a 3.000-a dorinta ar fi inca 3.000 dorinte.

| xXxRadu a răspuns:

Eu mi-as dori sa am banii lui Justin Bieber vocea lui Celine Dion si freza lui Elvis Presley...Dar cum ai zis o dorinta mi-as dori inelul Arabelei si pe restul mi le implinesc singur laughing)

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns:

Sa coboare Kintzi de pe Muntele Apuseni si sa aduca sfarsitul mult asteptat si bine meritat scumpi.Mi-as mai dori sa-ti urez bafta iubito:*:*:*:*.

| AlyAlexutza0511 a răspuns:

Ias cere sa imi dea niste aripi cu super sonic, pentru a le lua perucile la unii oamenii si dupa sa vad cum tipa! laughing laughing

| catalinaaa28 a răspuns:

I-as cere sanatate

| ghostsiroman a răspuns:

Ias cere sa imi dea inca 1000 de dorinte, iar daca ar spune ca este imposibil i-as cere sa fie posibil.

| FanG a răspuns:

O bere

| MrrA a răspuns:

Sanatate, ca-i mai buna decat toate happy.