| anonim_4396 a întrebat:

Dacă te-ai întălnii cu peștișorul de aur și ți-ar îndeplinii o dorință care ar fi aia?

Răspuns Câştigător
| Psamathe a răspuns:

Sa imi dea 400 de lampi fermecate locuite de duhuri care implinesc 3 dorinte individualbig grin

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa piara toti prostii si rromii de pe pamant.

| Rapplex a răspuns:

Pastreaza-ma la 16 ani, ca ma descurc eu cu restul.

| oliviaaa a răspuns:

Sa NU MAI SIMNT nimic nici durere nici tristete nici dorinte numai fericirehappy

| InsartIuzarneimHiar a răspuns (pentru oliviaaa):

Daca ti se indeplineste atunci aruncate de pe un bloc ca nu te doare, Doamne-fereste, ca ai hack de HP laughing

| oliviaaa a răspuns (pentru InsartIuzarneimHiar):

Bini asa voi face te asigurbig grin

| Emilian601 a răspuns:

Mi-as dori ma faca sa nu mai am vise, sperante si dorinte si asa voi ajunge cel mai fericit om de pe Pamant...happy

| TRANSVERSAL a răspuns:

Sa fiu fericita alaturi de sotul si copii mei pana la adanci batraneti

| yosirestu a răspuns:

Inca 101 dorintewinking

| xCristianx a răspuns:

O vodka la halba!

| RMG35 a răspuns:

Sa imi mai dea inca 1000000 de pestisori de aur care indeplinesc dorinte INDIVIDUAL.big grin

| Ionutzz9 a răspuns:

Sa pot sa'mi pun inca 3!

| MelodyoftheGauls a răspuns:

Să-i fwută trenul pe admini direct în spline.

| XEuXSimoX a răspuns:

Ei daca m'as intalni cu el(pestisorul de aur).mi'as dori sa ma mut in jilava. acolo am o prietena buna(bff)..asta mi'as dori