| bianca_1157 a întrebat:

Daca vi s-ar putea indeplinii o dorinta, care ar fi aceea (argumentati)? Incep eu, cea mai mare dorinta a mea este sa am un bebe :X, dau fundita

Răspuns Câştigător
| Blackwoman27 a răspuns:

Pai dorinta mea ar fi doar una...nu vreau bani averi sau faima...il vreau pe tatal meu inapoi daca as putea sa dau timpul inapoi si sa il aduc inapoi pe pamantsad. Eu una atat as vrea pentru ca a fost cel mai bun tatasad

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dorinta mea este sa iasa Romania din criza.Cu bebele tau este floare la ureche.

| OctinioSlatina a răspuns:

Cea mai mare dorinta e sa castig la Loto, nu de alta dar cu aceasta imi indeplinesc alte zeci de dorinte! tongue

| Unique_5973 a răspuns:

I wanna be a billionaire...

| diduliciii a răspuns:

Cea mai mare dorinta a mea ar fi sa ma plimb prin lume! Sa vizitez toate monumentele, sa invat traditile si sa invat putin din fiecare limba laughing.
De ce? Pentru ca ador sa calatoresc si sa invat lucruri noi, care, cu adevarat conteaza happy.

Te pup si sper sa ti se indeplineasca dorintaa love struck.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna @bianca!
Cea mai mare dorinta a mea e sa fiu in top 5 al bogatasilorlaughing