| anonim_4396 a întrebat:

Daca toti intreaba: "Cum sa devii expert?". Normal, sunt diferit. Eu intreb: Cum poti sa fii suspendat?

9 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Din prea multa originalitate si inspiratie pe moment laughing.

| juniper a răspuns:

Incalcand regulile desigur, asa vei fi suspendat cat ai zice peste.

Abh
| Abh a răspuns:

Din cate vad eu, incerci sa te razvratesti, ma intreb doar impotriva cui si ce ai de castigat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii deja altfel nu te-ai feri asa fricosule.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa joc fotbal si sa iau rosu, sunt suspendat. Dar pot sa joc cel mai bine si devin expert.
Sa intru in localuri "interzise" si cand ajung acasa sunt suspendat. Dar pot sa mint foarte bine, si devin expert.
Si multe alte exemple... Nu ma cert cu nimeni, doar e amuzamentlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Arunca o privire prin lista utilizatorilor suspendati si cere-i parerea unuia de-acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Maryus, sa fii casatorit si sa iubesti o alta persoana cum este asta?( eu nu mi-am iubit niciodata sotu m-am maritat ca sa plec de acas, sa scap de bataile fratelui meu)foarte tarziu am cunoscuit iubirea adica acum 2 ani, in prezent am 30 ani

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Samuila, stie cum? este mentor? ce inseamna mentor?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tu le-ai facut pe toate si tot nu te-au suspendat, imi pare rau sa-ti zic ca nu mai poti face nimic, poate reluam noaptea cutitelor lungi si cedezi primul in favoarea unei suspendari.