| Flynn2001 a întrebat:

Cum devii expert TPU? Ce poti face daca esti expert TPU?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Ca sa devii expert TPU, nu trebuie sa ai multe funde, trebuie sa dai multe raspunsuri folositoare pentru celcare a pus intrebarea.
Cand devii expert, iti va aparea sub poza de profil : expert TPU
Nu iti da niciun privilegiu, dar te fae sa te simti important
Bafta :-)!

4 răspunsuri:
| MitroKta a răspuns:

In legatura cu ce poti face nu stiu sa iti spun, dar ca sa devii, trebuie sa fii foarte activ pe TPU, sa dai raspunsuri de calitate, etc pentru care vei fii punctat. Cu cat ai mai multe puncte, cu atat esti mai aproape de titlu expert TPU- cred ca trebuie sa ajungi pe la 1 milion de puncte.

| mola a răspuns:

Raspunul dar ze Zonsonika nu prea este complet. Iti explic eu :

Expert TPU devii atunci cand administratorii de considara ca dai raspunsuri folositoare. In aceasta misiune conteaza numarul de funde. De ce? Uite :
Ca sa devii expert TPU iti trebuie :
500 raspunsuri dintre care 10% ( 50 raspunsuri ) sunt castigatoare + votul administratoriilor.

Sper ca te-am ajutat. Succes!

| Flynn2001 explică (pentru mola):

Multumesc mult!

| mola a răspuns (pentru Flynn2001):

Nice problema. Enjoy you stay!