| AndreeaG a întrebat:

Daca uleiul de masline e facut din masline, uleiul de bebelusi din ce e facut?laughing

10 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Exista doar ulei pentru bebelusi nu de bebelusibig grin
Si e facut din tot felul de plante: musetel, urzica, galbenele etc
N-am dreptate?big grin

| Farcas a răspuns:

Pai.eu am o sora mai mica, iar mama o da cu ceva crema de urzicabig grin Nu are cum sa te usture pielea. Urzica e un remediu foarte bun pentru mai mai multe, ca de exemplu : Matreata, Boli la stomac, iritatzi la bebelushi (pudra din urzica) etchappy

| criss:) a răspuns:

Levanţicăăă... să adoarmă repede sa se scape parinţii de ellaughing

| TheToxicNightmare a răspuns:

Din bebelusilaughing

| OanaG a răspuns:

Din bebelusilaughing Glumeambig grin

| alexflor87 a răspuns:

Din diferite uleiuri, extracte de plante in nici un caz din bebelusi laughing

| Sasha_3991 a răspuns:

Urzica:O:O pai atunci o sa ne manance pielea:O:O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot din ulei de masline

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nnufgpoujhxdsfk; c\kdsn din aceste lucruri:p:d

| OnWeed a răspuns:

Cine stie, din plante, buruieni de pe camp, poate niste iarba de la spice... a dar stai ca s-au inchis, atunci e de la dealer...si bineinteles din bebelusi laughing