| Ţepeşu a întrebat:

Dafuq? Nici in cosmarurile mele... http://i.imgur.com/eukKq.png

Răspuns Câştigător
| DaVà a răspuns:

Ajutooooooor.Avem aici un fucktard care foloseste InternetExplorer.Mori in chinurile iadului.

| Ţepeşu explică (pentru DaVà):

Nu-s pe PC meu. La fel si tie @Popcorncubranza.

| DaVà a răspuns (pentru Ţepeşu):

Hai ma fucktardule, ma lasi? Chestia asta nu se iarta.

| Ţepeşu explică (pentru DaVà):

Vai frate, te **** atata pe tine ca folosesc IE. Ce e ma, ca e bun si merge mai bine decat google chrome, manca-m-ai mai jos de talpi.

| DaVà a răspuns (pentru Ţepeşu):

Cand a aparut chestia aia cu "Gresit/Discutabil"? Ba nu, nu se misca mai repede.

| Ţepeşu explică (pentru DaVà):

Ieri.

27 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Si mie mi-a dat.

Sfat: Respinge & ignore.

| Ţepeşu explică (pentru Bogdanux):

Pai ce crezi ca am facut? Ca doar nu ii dadeam accept si peste ani sa am copii cu transa big grin

| Trinitas a răspuns:

Kill it with fire.

| Nuvăsufăr a răspuns:

Te iubeşte laughing

| Ţepeşu explică (pentru Nuvăsufăr):

Esti prea sadic... Cum poti sa spui ca ma iubeste?! In fine, i-am dat ignore.

| Zendaa a răspuns:

Ce a facut Twilight cu creierele oamenilor...

| Ţepeşu explică (pentru Zendaa):

Ce tuailaigt? JB a distrua lumea cu vocea lui pitigaiata.

| Zendaa a răspuns (pentru Ţepeşu):

Vocea ei*

| Ţepeşu explică (pentru Zendaa):

Vezi ca injuri femeile!

| Ţepeşu explică (pentru Zendaa):

Aia isi bate joc de femei... KILL IT BEFORE IT LAYS EGGS nebun tipu ala. In viata mea nu o sa inteleg care-i treaba cu majusculele astea.

| Popcorncubranza a răspuns:

Folosesti internet explorer?!

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Sa moara satanaa. A VENIT SATANA PE PAMANT. Piei Satana! Piei!

Te rugam sa verifici enuntul pe care l-ai scris si sa elimini majusculele care nu sunt necesare! Iti reamintim ca majuscula (litera mare), nu se foloseste decat pentru prima litera din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca am aprecia daca ai folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| GhostStar a răspuns:

Angajez lunetist

| Lovelykat a răspuns:

Fata asta e posedata.straight face

| BellaMarie a răspuns:

Uat dă fac? Ce.i chestia asta?

Răspuns utilizator avertizat
| paranteză a răspuns:

Alti prosti TPU?
La Reclycle Bin!

| paranteză a răspuns:

Cereri de la persoane suspecte primeam doar eu laughing.

| Wolfszeitt a răspuns:

Kill it! Before it lays eggs!

| 20thoughts a răspuns:

Te-am gasit pe facebook.Si fata aia...Nici gand!

| FemeiaPisică a răspuns:

Unde iti este pistolul cand ai nevoie de el?