| anonim_4396 a întrebat:

In cosmarurile mele, monstrii sunt de sexul feminin. De ce? Deci nu-i vreo gluma, astazi am observat asta. Mai e cineva care viseaza tot asa?
Edit
Nu toate cosmarurile sunt numai cu monstrii din astia, ci toti monstrii din cosmarurile mele.

8 răspunsuri:
| dragos9234 a răspuns:

Femeile te sperie.

| anonim_4396 explică (pentru dragos9234):

Ar cam fi un paradox, ca in realitate le iubesc.

| dragos9234 a răspuns (pentru anonim_4396):

""Somnul ratiunii naste monstri""
Aplicabila si in cazul tau.

| Delicacy a răspuns (pentru anonim_4396):

Poţi iubi şi ceea ce te speriethinking

| anonim_4396 explică (pentru Delicacy):

Adevarul e ca intr-o relatie, in viziunea mea, mi se pare mai periculoasa o femeie, decat un barbat. Nu numai ca mie imi intra pe sub piele mai bine o femeie, dar e fiinta mai slaba si nu-i pot face nimic sad

| dragos9234 a răspuns:

DAca nu esti capabil sa intelegi singur nu am de ce sa iti explic.
Oricum nu vei intelege.

| dragos9234 a răspuns:

Nu este deloc irelevant.
Tie iti place doar sa vorbesti in contradictoriu.

| mihaitaLGP a răspuns:

Visele sunt inmagazinari ale subconstientului, de obicei trairile intense din ultimele ore/zile.
Subconstientul inmagazineaza si imagini aleatorii fara nici un sens.

Subconstientul fata de constient lucreaza tot timpul.