| lory_7532 a întrebat:

Cele mai amuzante porecle! Dati-mi niste ideeiwinking:*MULTUMESC

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Vulcanici : o persoana vulcanica
Mr Muscle : puternic
Simpatik
LollyPop
Sweety
Pisik

| Lora a răspuns:

Cracea, Cioroi, Maimutza, Capshuna, Papagal, Coafa, Cardelea, Blue eyes, Blonda, Nitzicoi cam atat imi amintesc poreclele din cartier

| Derye a răspuns:

Buda (il cheama Bogdan). D:

| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Chiftelutza laughing)))

| Georgyana98 a răspuns:

Soparla la ananghie laughing

Axfisiat

Frosa

Gica Groparul

Capatana de usturoilaughing

Nanau (are nasul foarte mare)laughing

Paduchele

Gelu dj clopote la biserica rolling on the floor
Stafida mucegaitarolling on the floor

Stafida filozoafalaughing

sper ca te-am ajutathappywinkinglaughing

| Tomy_3330 a răspuns:

Pai.eu stiu unu Sicriu(numele de familie e Sicriu), Tantza(nu o cheama asa. da nu stiu de ce il arelaughingrolling on the floor), Cartof(manaca mereu cartofi prajitirolling on the floor), Siuzan(i l-am pus eu lu una.stiu ca, corect se scrie Susanlaughing)

| Tomy_3330 a răspuns:

Aaa.mai era unu cap te tablarolling on the floor

| Ghita_9968 a răspuns:

Sa vedem. Karly laughing Bobilinho, Boby, Bobo (de la bogdan) Ale, Feff, Flory...etc sunt multe :d pe cele de la bogdan le am si eu...

| ChildrenOfBodom a răspuns:

Pai nu stiu "duda" "sarpoaica". depinde de caracter thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stropinella
Zgriptzi
Asfaltina
Trotineta
Troshconeta
Trompy
Ciorix laughing