| Buburutza1 a întrebat:

Dati-mi niste porecle funny pentru fete si baieti (sa nu fie prea nesimtite) fundita

Răspuns Câştigător
| KinderRM a răspuns:

Păi, de obicei de la nume vin toate poreclere sau despre o întâmplare amuzant pe care cineva o făcea, aşa a rămas porecla. Sau făcea ceva neobişnuit.

Băieţi: Seba, Crist, Andre, Sergister, Jojobelo, PudellaughingCosmi, Pau, Tom, Ionu, Marianster, Maris, Miha, Danster.

Fete: Marinuca, Saba, Raluu, Lulu, Miru, Mir, Moni, Monicutz, Sori, Andre, Io, Ioa, Mar, Ramonic, Ramonel, Anutza, Andrutza, Marinel, Mirunel, Tia, Bia, Bibi.