| angelinamaria55 a întrebat:

Dati-mi replici de genu "Atatea scari si tu tot nu te ridici la nivelul meu" sau "Atatia ochelari si tu tot nu vezi ca te iubesc"

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Atatea expresii pe net si tu tot pe TPU cauti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atâţea proşti cu luminiţe, încât mă simt ca în Las Vegas.
Atâţea oameni şi eu tot single sunt.
Atâtea soluţii, cât fiinţe umane.
Atâţia oameni şi tot peste proşti dau.
Gata, compune şi tu...

| Pedro1995 a răspuns:

Atatea dovezi de iubire, si totusi nu constientizezi ca nu te iubesc delon.

| Mooscaneloo_Dank_1988 a răspuns:

Daca tu esti aici, cine conduce raiul?
Este cumva iubire la prima vedere, sau ar trebui sa trec din nou prin fata da.
Tatal tau este cumva membru Al-Quaida, ca este bomba.
Tatal tau lucreaza in constructii, ca esti beton.
Imi pare rau dar nu ma pot uita la tine, caci ma orbeste frumusetea ta.
Draga tu pentru mine esti ca Thor, esti singura care imi poate ridica ciocanul.