| LorenaBmw a întrebat:

Hei. sper ca aveti timp sa cititi! Acum 2 ani mergeam la tara foarte des si un baiat imi facea ochi dulci. El tot incerca sa fie cu mine, dar eu o luam ca pe o joaca chiar daca imi placea mult de el! De 2 ani e mort dupa mine! am fost impreuna, ne desparteam si asa mai departe. Acum inainte sa inceapa scoala cam cu o saptamana. am mers la tara si era un chef la el acasa... Am mers si eu si m-a luat undeva pe scari sa povestim! Am povestit cam o ora si imi explica ca nu putem fi impreuna pentru ca eu am facut multe prostii [ma jucam cu el, nu-l luam in seama] si ca atunci in seara aia mi-am dat seama ca-i iubesc mult! Am hotarat ca e ultima zi in care suntem impreuna. in seara aia am stat impreuna, ma rog "ne iubeam " pentru ultima data! dupa cateva zile el a vrut din nou sa fie cu mine, dar eu deja eram cu varuso... ca proasta nu mi-am dat seama ca el chiar tinea la mine si nu am acceptat prietenia lui. in schimb ce varuso isi batea joc de mine! Acum am realizat ce am facut de fapt, si vreau sa ne impacam pentru ca tin mult la el. Stiu ca am fost proasta, dar vedeti voi cum sunt baietii din ziua de azi, eu chiar nu credeam ca el chiar tine la mine! Va rog ajutati-ma. Vreau sa ma impac cu el, dati-mi idei de replici si lucruri de genu. si ar trabui sa vorbesc cu el fata in fata sau pe mes?

2 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Eu cred ca fata in fata, nu trebuie sa ai niste replici anume, daca el tine la tine atunci totul va fi bine! ii spui doar ca de abia acum ai realizat cat de mult tine la tine si ca vrei sa mult sa fi cu el. el sigur se va bucura sa auda asta si se va accepta!
Succes!

| ForeverWarrior a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa vorbiti fata in fata si de acum inainte sa stii ca nu toti baietii isi exprima sentimentele foarte deschis si va urez succes