| Viviana_6347 a întrebat:

Dati-mi un status belea. Sa fie de iubire, pentru iubi meu. Funda cel mai tare.

Răspuns Câştigător
| Minty a răspuns:

Inchide ochii pentru o secunda, asculta in inima mea cum dorul ma inunda...permite gandului meu in suflet sa-ti patrunda, cat de mult te iubesc o sa-ti raspunda:X

3 răspunsuri:
| Enigmă a răspuns:

Te iubesc iubirea mea iubita, m-am indragostit de tine cu dragoste-ndragostita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubii meu e de belea moare lumea dupa ea

| Marian_3693 a răspuns:

Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi!