| Justonekiss a întrebat:

Dati-mi si mie niste status triste despre iubire. Dau funda, la cele mai bunelove struck

Răspuns Câştigător
| Diannnaa18 a răspuns:

Hai sun-o tu, spune-i ca ti-e gol sufletu`...Ca atunci cand a plecat a luat cu ea totu

Aud vocea de deasupra mea. Spunându.mi că nu eşti bun pentru mine.Dar inima îmi spune ca te vrea în preajmă.`

Inca te uiti la poze, de mult facute. Si realizezi ca-s doar amintiri pierdute

La urma urmei tu nu ceri atat de mult, O viata fara griji, ca timpul este scurt

Se spune că iubestiodata in viatză, o singură iubire... Atunci cum se face ca suferim la orice despărtzire?

Iti spun Să nu ma intorci iarăshi din drum

Vreau privirea aia, vreau acel glas Care ma iubeste si ma scoate din impas!

Incerc sa ascund calvarul numit depresie si zambesc fals doar pentru o buna impresie

De ce ne indragostim, apoi nu mai iubim? Si spunem adio fara sa gandim

Nu mi-a ramas nici o speranta, tu le-ai ars pe toate, si cata dragoste ai ars nu vei afla vreodata!"

Sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea'!

De astazi tin regim de vise`, sa te uit mi-am promis``!"

Si realizez ca pot.[Sa uit tot]? Ca si cum n-ar fi existat deloc. Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu` in drum poate am pierdut ce aveam...ptr altceva mai bun.

Şi alta stă în locul meu, pe umărul tău!straight face

Ştii, nimic nu poate să te înlocuiască. Avem vise împreună care trebuie să se împlinească!

Vrei sa-ti spun ce gandesc?! n`am cum sa te mint.dar stii...sentimentele nu se spun.ele se simt love struck

Nu am loc pe pământ, fără el nu pot."

"Nu împărțim același pat. Nu împărțim aceleași vise. Între noi s-a terminat. Poate destinele așa au fost scrise."

Vorbe.care tot mai dor. vorbe spuse prea usor.Mai poate fii ceva`ntre noi? sunt doar iluziioh go on...

1 răspuns:
| larisa_2261 a răspuns:

Va trece greu, vai fi al naibii de dureros, dar cand ai sa deschizi ochii ai sa vezi ca totul a fost doar o clipire. :*