| teiubesc2 a întrebat:

dati`mi si mie status de iubire happy

Răspuns Câştigător
| WweEdge a răspuns:

''Daca m-ar intreba cineva ce as alege dintre viata si tine as alege viata...iar tu ai pleca suparat(a) nestiind ca viata mea esti TU :X''
Hai sa ne impartim lumea.Luna mie stelele tie, oceanul mie pamantul tii.dar mai bine totul tie si tu mie.
Iubirea fara sarut
E un lucru neplacut
Ca un clopot ce nu suna
Ca o noapte fara Luna.
Te iubesc la nebunie ca un tort pe farfurie te-as manca cu lingurita si ti-as saruta gurita. Fundaaaa? plss

2 răspunsuri:
| l1t7leb0y19 a răspuns:

De ce ai nevoie de inima altcuiva ca sa spui persoanei TALE iubite,ce inseamna pentru TINE? Poeziile,mesajele, statusurile de iubire nu e ceea ce simti tu.E ceea ce simt sau au simtit cei care au scris acele randuri, pentru persoanele lor iubite.Doar TU stii ce se afla in inima si in sufletul TAU,doar TU stii ce simti pentru acea persoana! Nu ai nevoie de altcineva sa iti spuna ce simti pentru persoana iubita! Tu stii mult mai bine ce simti! Poate dureaza ceva sa iti pui sentimentele TALE pe foaie, dar daca iubesti cu adevarat, MERITA TOT EFORTUL :-)

| Alma14 a răspuns:

Ceea ce-ti scriu acum nu sunt cuvinte, sunt bucati de suflet si minte, caci dragostea nu se scrie se simte…

Sper sa te ajute cu ceva! :*