| iloveusa a întrebat:

Dati-mi va rog niste idei de farse ca si in batrani si nelinistiti, ca am chef sa rad!

4 răspunsuri:
| Iobava a răspuns:

Ia niste pungi, umple-le cu apa, iar cand trece cineva pe la tine pe la geam arunca-i punga in cap. happy am incercat in vara. big grin am facut fleasca niste batrani(si nu numai)... In fine, asta merge daca stai la bloc, un etaj cat de sus, sa fie bombandarea mai funny...

| Iobava a răspuns:

Oh, da! Am uitat sa mentionez... Dupa ce arunci punga, baga-te repede in casa sa nu te vada...

| ByaNca26 a răspuns:

Pai farse nu prea stiu dar stiu jocuri super funny.
poti incerca :"eu ti ciup si tu nu razi" mai era unul barca prostului sau cv de genu' un joc cu sare. daca vrei informatii lasa adresa ta de mess si iti dau cate jocuri faine vrei.crede-ma razi anii intregi.winking

| romanyta a răspuns:

A fost o baba si un mosneag si au murit de mititei