| Työlki a întrebat:

De ce am impresia ca ma urmareste cineva?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

...nu stiu...
http://www.desene.zzat.net/wp-content/uploads/tom_and_jerry.jpg

19 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

*se ascunde in spatele ziarului*

| Muflă a răspuns:

Îmi place să te privesc când mănânci banane...

| Kazimir a răspuns:

Adevaru e ca ai fost la buda si ti-a mai ramas hartie igienica in spate la chiloti... am patit`o si eu cand eram drogat. eram foarte panicat pentru ca nu intelegeam cine ma urmarea...

| NOBODY a răspuns:

știam eu că nu e bine să mă ascund în tomberon

| MikiPiki a răspuns:

M-ai sesizat...firar

| 3rdWW a răspuns:

Pentru CA CHiar te urmareste. happy

| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Este doar o senzatie.Nimeni nu te priveste innafara de Dumnezeu.Incearca sa nu te gandesti la asta si o sa treaca

| Reew a răspuns:

Dupa imaginea pe care o ai tu la profil, as crede ca te urmareste Tom, dar oare ma insel?

| Asdfasdefta a răspuns:

Poate-i.mata! saaau.mata! sau poate coarde pentru instrumetul tau de suflat?!

| FreshDreams a răspuns:

-Raportez, utilizatorul Työlki a pus o intrebare pe TPU, se pare ca si-a dat seama ca e urmarita.
*Vede ca toti se uita la ea si isi ascunde statia*
Aaaa, buna, ce mai faceti?
*O sterge de-acolo*

| DrunkShepp a răspuns:

Pentru ca te urmareste cineva, i-a vezi nu e in frigider(just kidding)nu e nimeni mai...inca

| Saya_1767 a răspuns:

Ai baut?

| HappyCandy a răspuns:

Ca o asemenea informatie iti da creieru laughing

| Chris a răspuns:

Nu stiu, si eu pateam uneori. Poate iti e frica de ceva, ai un secret pe care nu vrei sa il spui nimanui sau pur si simplu, te simti urmarita fara motiv. Scapa de aceasta impresie, e enervanta! Bafta big grin

| DildăuPaispe a răspuns:

Pentru ca intotdeauna cineva te priveste: Dumnezeu

| whatevernvm a răspuns:

E chupacabra...happy

| ZEU93 a răspuns:

Probabil te uiti prea mult la filme horror big grin

| Aleexaandra a răspuns:

Nu recunosc nimic!straight face

| catalina_1067 a răspuns:

Poate ca un spirit prin jurul tau si nu te place big grin sau esti paranoica ca mine tongue