| ♀ кɨđµ°♀ a întrebat:

Am impresia ca oriunde merg ma urmareste ceva sau cineva
ce se intampla?
RASPUNDETI PLEASE!

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu e o problema simpla, s-ar putea sa fie un inceput de paranoia, asa ca mergi repede la un medic.
Sanatate!

| UNfriendLY a răspuns:

Mai lasa si tu drogurile usoare. c dq.

NicolaeComan
| NicolaeComan a răspuns:

Şi eu când eram mic şi mai ales de întuneric mi-era frică. În mod normal ar trebui să dispară de la sine prin autoconvingere şi gândire pozitivă. Dacă nu, consultă un psiholog.

| andreii2 a răspuns:

Nu te mai uita la emisiunea Fenomene straniilaughing

| Razvy197 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel. In casa daca stau singur, trebuie sa scotocesc peste tot ca am impresia ca e cineva in casa sad. Nu stiu ce o fisad

| Roxy_4036 a răspuns:

Poate e doar o impresie...nu stiu ce sa spun, ti se intampla mereu asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se numeste paranoia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te intoarce sa te uiti niciodata pentru ca e posibil sa-i vezi numai coasa Doamne fereste.