| leafboy a întrebat:

De ce atât de mulţi oameni se tem de clovni?

13 răspunsuri:
| carminaburana43 a răspuns:

Asta nu am mai auzit.Eu nu ma tem de clovni.Probabil cei ce se tem de clovni au urmarit filme de groaza unde clovnii insemnau ceva foarte rau si asta l-i s-a intiparit in minte.

| madia a răspuns:

Pentru ca in spatele mastii si a machiajului se afla un om malefic... mi-e frica de clovni. phbbbbt

| paramore a răspuns:

Te influenteaza mult si filmele de groaza dar sunt si urati cu dracilaughing

| HaruhiFujioka a răspuns:

De aiuriti

| xSoaked a răspuns:

Mie nu mi-e frica de clovni, dar pot sa explic acest lucru. Arata dubios, sinistru si au o expresie groteasca... vorbesc serios worried

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Hm. e ceva inexplicabillaughingdar si mie mi-e frica de ei

| DaftPunk a răspuns:

Asta e un mit sau nu mit dar asta nu e adevarat asta e o inventie ca in spatele mastii e un om rau dar nu e adv ca acesti clauni sunt angajata sa distreze oameni intelegi? deci asta nu e adv deci cine se teme de clauni sunt niste papa lapte sau cum se spune curca plouatalaughing...rolling on the floor

| AndreeaaaaX a răspuns:

Pentru ca au o fata nasparolling on the floor

| All3 a răspuns:

Clovnii au fetele alea cu gurile pana la urechi ceea ce le da o expresie malefica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru-ca sun prosti da ca sa tem

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sunt prosti care se tem

| NoBoDy_7286 a răspuns:

Omg laughing)) eu n-am vazut 1 in viata mea si daca as vedea unu nu cred ca mi-ar fi frica
i-as da 2bucati in cap si 2picioare in burta il fac FAU(KO)

| alexrover a răspuns:

Ca is prosti