| anonim_4396 a întrebat:

De ce butonul de raspuns la intrebari e albastru pe Internet Explorer, iar pe alte browsere e portocaliu? laughing
LE: Cica si pe Opera.

Răspuns Câştigător
| Xtadelo a răspuns:

Stiam eu ca ceva nu e in regula laughing

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Trebuia să pui întrebarea la Totul despre TPU. happy

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Nu. Am pus-o aici, pentru ca acolo n-as fi primit raspunsuri. Asta pentru ca nu stia nimeni ce sa zica. Asa ca am pus-o aici pentru alte interpretari.

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Putea să-ți ofere Alexandra un răspuns.
Dar dacă tu ai vrut alte interpretări. laughing

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Normal ca vreau alte interpretari. E vorba de o blestemata de culoare. Ce putea sa-mi spuna Alexandra? De fapt, nici nu ma asteptam sa-mi raspunda. Aici chiar e nevoie de interpretari, caci n-ai cum sa oferi raspuns serios pentru asa ceva. E vorba de o culoare, ce poti sa argumentezi?

| Musique a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am Opera, și butonul e portocaliu.

| anonim_4396 explică (pentru Musique):

Si pe IE e tot portocaliu acum. Mai tarziu poate se face albastru.

| Ea12345 a răspuns:

Mie si pe chrome si pe mozilla imi apare portocaliu. Dintotdeauna il stiu asa. thinking

Multa bafta!

| anonim_4396 explică (pentru Ea12345):

Pe astea da...am si spus deja ca apare portocaliu. NU si pe IE sau Opera cica. La astea mai apare albastru in cea mai mare parte a timpului.

| Ea12345 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am intrat pe IE acum si apare tot portocaliu. Pana la urma nu e mare chestie. Oricum, ar fi ultima problema a site-ului, avand in vedere ca acum ceva timp nu mergea site-ul, apoi nu mergea blogul, iar functia de cautare nu merge nici acum.big grin

| anonim_4396 explică (pentru Ea12345):

Exact. Insa eu am spiritul de observatie dezvoltat pe TPU. Stau sa observ si chestiile marunte carora nu le da nimeni importanta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai, dar ce prost merge TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

LOL. Brusc s-a facut portocaliu!

| umbrax a răspuns:

De fapt si la mine e albastru si am opera

| AlexutzZza a răspuns:

Si eu am Opera si e portocaliu laughing