| LDCCristi a întrebat:

De ce cateodata din mine parca se trezeste visul american? laughing oare am fost intr-o viata anterioara american si vreau inapoi?

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai vazut prea multe filme americane.

| horia2012 a răspuns:

Du-te la o astroloaga sa-ti spuna ce ai fost intr-o viata anterioara laughing

| Seepty a răspuns:

Da, esti reincarnat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu simt asta mai mereu. happy

| iCappy a răspuns:

America, chiar iubesc tara aia si imi pare rau ca nu m-am nascut acolohappy
Paiii comform intrebarii tale da ESTE extrem de posibil, ma rog doar pentru cei care cred in reincarnare.
P.S. Vreau funditatongue :3

| hypentakill a răspuns:

Nu.

| Anca2999 a răspuns:

Lool laughing Nu stiu de ce sunt unii care zic ca e un stat retardat, as da orice sa am viata de acolo dar cu cultura care o am de aici! Probabil ca ai fi fost!

| waXonwaXoff a răspuns (pentru Anca2999):

E un stat retardat, majoritatea populatiei este la un nivel submediocru.Americanii isi baga nasul in fiecare razboi, singuri au intrat in WTC si au dat vina pe Al Qaeda.100 de soldati americani mai nou s-au alaturat teroristilor. America vine cu moda asta obsesiva gen SWAG, yolo, caviar&cocaine etc.America e rasista ii uraste pe negrii si pe canadieni.

| Anca2999 a răspuns (pentru waXonwaXoff):

Si asta inseamna ca toata America e un stat retardat? Mie mi se par chiar degajati, nu ca romanii atat de grijulii, multi sunt de apreciat, e adevarat ca unii sunt exagerati, insa America e taramul tuturor posibilitatilor, daca esti gelos / geloasa ( scuze nu-mi dau seama ) pe ei pentru ca pornesc mode care ajung si la noi. nu e vina lor laughing) Mie mi se pare prea tare sa pornesti ceva si sa ajunga pana-n panzele albe! Sunt romanca si imi pare rau nu ca m-am nascut aici, ci ca avem un stat atat atat de penibil din punct de vedere al conducerii, realizezi ca intr-un oarecare fel, Romania vrea sa se bage "ca musca-n lapte" intre razboaiele cu americanii si Ungaria /ucraina ( nu stiu exact ce tari ) si ne cam mananca in dos pentru ca ne-ar putea da la o parte oricand happy Deci din punctul meu de vedere America detine controlul pe moment.

| shippuden a răspuns:

America,cel mai retardat stat posibil, si nu spun intr-o maniera subiectiva happy

| MoarteaLaConserva a răspuns:

Nu. Dar n-ai nici o mătușa Tamara prin zonă, cel mai probabil.

| DarkRedSmoke a răspuns:

Cred ca ai vazut multe filme americane