| PŞtefaniaP a întrebat:

De ce in Evul Mediu luptatorii nu purtau o casca facuta din pepeni?

Cel mai amuzant >raspuns---Fundalaughing

Răspuns Câştigător
| Mokaxoxo a răspuns:

Pentru ca Chuck Norris a spus ca casca nu trebuie sa fie din pepeni, sau nu le mai da Nutella.Acum probabil te intrebi de unde ei aveau nutella.Chuck Norris a venit in viitor si a lua 1200000000000000000000000 kg de nutella.Acum probabil te intrebi cum a venit in viitor.Pai...

16 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

D-aia verde!

| PŞtefaniaP explică (pentru Musique):

Ce amuzant raspuns laughing

Am facut pe mine.

evenso
| evenso a răspuns:

Pentru ca:
Capul plecat sabia nu-l taie...
dar taie pepenii tongue

| GroparuVesel a răspuns:

Teoria relativitatii explica acest lucru, precum si planurile de baza ale primei lopeti.

| larrii a răspuns:

Ca sa nu fie grei de cap

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Se luptau doar iarna.

| Ashadow a răspuns:

Pentru ca tineau la vietile lor

| Trynda a răspuns:

Miroase urat si e sleios intr-un pepene.

| GiAnca a răspuns:

Ai innebunit?
Daca primeau o sabie sau altceva in cap se ducea si pepenele si capul. laughing

| OskarRM a răspuns:

Întrebarea e:de ce ar fi purtat?

| XBrunetteX a răspuns:

Pentru ca purtau casti din dovleci.

| SilentSuicide a răspuns:

Din cauza ca poate pepenele putea sa le inlocuiasca creierele lor micute sau o armata de pepeni ar fi putut sa-i atace asa ca mai bine nu au riscatwinking

| adry2001 a răspuns:

Simplu! Nu aveau internet ca sa caute ce inseamna pepeni asa ca daca nu stiau nau indraznit sai puna pe cap in loc de palarie! Funda?

| Andreea304 a răspuns (pentru adry2001):

Internet aveau da' n-aveau calculatoare.

Răspuns utilizator avertizat