| anonim_4396 a întrebat:

De ce in filme, cand zboara cineva cu avionul, si se uita pe geam, vede cate unu care ii face cu mana la o atitudine de vreo 10.000 de m...
Eu cand am zburat nu am vazutrolling on the floor
Oare am sa am sanse acumrolling on the floorrolling on the floor?

10 răspunsuri:
| albastrel a răspuns:

Criticule, dragul meu daca vezi sa imi spui si mie big grin

| danutza a răspuns:

Fama fericita si spune-mi ca mai vazut... recunoaste ...sunt cea care ti-a sp ca in timpul zborului nu trebuie sa dormi laughing dar vad ca nu mai ascultat sad si eu care m-am chinut atata ma doare mana de o saptamana laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca ai inchis ochii cand m-ai vazut pe mine si, nu le-ai mai vazute pe fete...hee hee

| shishilik a răspuns:

Iti facea cineva cu mana, dar din partea cealaltatongue

| hândel a răspuns:

Depinde ce dioptrii ai la ochelari si daca cerul e senin. Daca-mi spui la ce ora decoleaza zborul tau, iti voi face cu mana. Tu urmareste lumina degajata de frumusetea mea, ca este imposibil sa nu ma vezi. tongue

| albastrel a răspuns:

Criticule eram eu mai! doar sunt un ingeras, nu?

| Barajag a răspuns:

Da, vei avea sansa sa vezi cum ursulika iti face cu manarolling on the floor

| Barajag a răspuns:

@albastrel:iti spun eu cand are zborul, nu vrei sa l intampinam amandoua in ceruri printre norisorii pufosi si albi sau sa tinem de avion sa nu cada?rolling on the floor

| Spanc a răspuns:

Sigur nu te-ai uitat unde trebuia... poate pe partea cealalta era cinevalove struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred