| anonim_4396 a întrebat:

De ce isi bat barbatii femeile?

Răspuns Câştigător
| Apokales a răspuns:

Simplu, pentru ca pot. Daca sansele ar fi fost egale, nu ar fi ridicat un deget asupra lor straight face.

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Le considera obiecte.

| al0o0o0 a răspuns:

Merg pe principiul bate fierul cat e cald si femeia pana e rece

| DenqOO a răspuns:

De prosti.

| Tony77 a răspuns:

Pentru ca le cheltuie banii

| darrio2007 a răspuns:

E clar ca nu esti insurat. Sa nu crezi ca incurajez asa ceva dar cateodata merită.

| UnDiavol a răspuns:

Unde nu exista iubirea Adevărată nu existat nimic

Nu poți lovi sufletul pe care îl iubește cu Adevărată din toată inima și tot sufletul nu ai cum nu exista asa ceva chiar nu exista așa ceva nu ai cum sate gândești măcar la așa ceva nu ai cum este imposibil așa ceva sa fi Animla sa faci așa ceva oameni care considera ca bătaia este rupta din rai aceai oameni sunt cu Adevărat limitați credeam știu ce spun am trăit si văzut cum a-și băteau soțile ca Animali cum sa existe așa ceva cum când iubește cu Adevărată din toată inima și tota sufletul nu are cum sa existe Așa ceva

Nu exista relație perfecta da este Adevărat se mai întâmpla la nervi mai ridici ton mai zici o vorba na la nervi atâta tot nimic altceva dar dacă sa ajuns ta ridicată mâna sau nu mai știu cum Amenințări e clar Ca nu o Iubește cu Adevărată

Unde exista iubirea Adevărată exista și soluții
Unde nu exista iubirea Adevărată nu exista nimic