| MsGringer a întrebat:

Ce-ar face barbatii daca n-ar fi femeile?

Răspuns Câştigător
| NuExista a răspuns:

Ar manca oua toata ziua.
nu ar mai avea cine sa le spuna'' iar te'ai imbatat ca porcul, porcule! waiting''.
Ar munci pe degeaba.
Nu ar mai avea copii si populatia ar scadea brusc pana la 0.
Probabil s'ar travesti.

Acuma vorba vine.nici barbatii fara femei.da' nici femeile fara barbati oh go on happy

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu ar mai avea stea norocoasă!
Pa, pa.

| RoXyRaLu a răspuns:

I-ar manca cainiilaughing

| Anname a răspuns:

Ar fi super obositi, dupa munca, mancare apoi trebuie sa faca curatenie pana vor ceda

| IvyShade a răspuns (pentru Anname):

Deci crezi ca femeia trebuie sa stea să îi faca mâncare. Eu nu aș face așa ceva soțului meu( nu e cazul, sunt din LGBT deci sa stau cu un bărbat nu e cazul, dar, totuși)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact ce-ar face şi femeile dacă n-ar fi bărbaţii.S-ar "adapta" ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Practic ar disparea deoarece nu au cu cine sa se reproduca...

| Denice92 a răspuns:

In cel mai rau caz ar murii de foame...laughinglaughinglaughing...dar chiar si asa nici femeie nu ar avea ce sa faca fara barbatibig grin