| Czrthebest a întrebat:

De ce trebuie ca bărbații sa invite femeile de ce femeile nu invita bărbații?

4 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns:

Barbatii suporta mai bine un refuz. Fetele nu. Asta e toata smecheria.

| Adrian926a a răspuns:

Da chiar de ce femeile nu invita barbatii? fetelor de ce? laughing

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Eu cred ca am depasit de mult vremurile cu astfel de conceptii. E la moda sa ai atitudine, sa faci tot ce-ti sta in putere, ca sa-ti atingi telul. Deci daca fetele sunt hotarate, pot actiona!
Totusi, intr-o lume a bonton-ului, barbatii invita femeile!
Tu decizi ce faci!

| Xena20 a răspuns:

Societatea e de vina, ne-a spalat pe creier de mici ca doar asa ar fi normal bla bla bla. Dar nu a prins la toata lumea. Sunt destule femei carora le place sa faca primul pas.