| RAY a întrebat:

De ce leneșii si mincinosii, ipocriții, nercunoscatorii, idiotii fara bun-simt si respect, libidinosii care isi plang de mila, destrabalatii, inresponsabili sunt vazuti ca fiind ceva rau? Asta nu e discriminare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Societatea a evoluat din lene. Chiar ai fi vrut sa te dai jos din pat sa schimbi canalul la TV?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Nu

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Deci lenea este motorul tehnologiei ce ironie

14 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Ba da.
Eu mereu sunt discriminat când mi-e lene.
laughing)))))

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Propun ca din 2020 cand voi ajunge presedintele sa fi minstru lenei, sa promovam odihna ca viata e scurta

| Hammurabi a răspuns (pentru RAY):

Așa e.
Trebuie să înțeleagă toată lumea că lenea nu înseamnă să nu faci nimic.
Lenea înseamnă să fi tot timpul liber să faci orice.
laughing))))

| RAY explică (pentru Hammurabi):

Daca Romania nu facea nimic nu se ajunge unde e acum man, s-a facut multe rele, hoti harnici

| teo530 a răspuns (pentru RAY):

Dacă faci ziua naţională a lenei şi dai zile libere să sărbătorim cum se cuvine atunci te votez.

| RAY explică (pentru teo530):

Pai vor fi numa zile libere, cei harnici vor fi sclavi nostri

| teo530 a răspuns (pentru RAY):

Pai hai îl dăm jos pe Iohanis că oricum n-a făcut nimic până acum şi te punem pe tine. Prima ta acţiune ca preşedinte ar trebui să fie spânzurarea lui Dragnea şi lichelele sale ori tu în locul lor.

| RAY explică (pentru teo530):

Man degeaba, tot psd ar fi votat de majoritatea, vin alti ca Dragnea

| SG1995 a răspuns:

Nu, societatea te caracterizează în funcție de utilitatea ta.

| RAY explică (pentru SG1995):

Dar de ce ne trezim dimineata in loc sa visam in continuare?

| SG1995 a răspuns (pentru RAY):

Pentru că creierul nostru si-a recâstigat energia? Pentru că ceasul biologic ne indică că e zi?

| RAY explică (pentru SG1995):

Scuze ca isi spun dar nu ai simtul umorului