| Cathy_1290 a întrebat:

De ce localurile deschise non stop au incuietori?

Răspuns Câştigător
| eduardd a răspuns:

Fiindca n-au gasit usi fara incuietori happy

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Asta e tare! laughing
Se pregatesc pentru apocalipsa. laughing

| hândel a răspuns:

Ca să-mpiedice să plece acasă clienţii care n-au cheltuit toţi banii.hee hee

| DeeDee28 a răspuns:

Sunt pentru cand isi iau angajatii concediu sau magazinul da faliment

| und3c3ive a răspuns:

"Apoi no frumoasa domnisoara... ne mai ducem si noi la "tualeta"de peste drum ca a noastra s-a defectat. si poate intra hotii"laughing

| Miss Maddy a răspuns:

Habar n-amlaughing...

| sergiu76 a răspuns:

Cand vine in control sanipidul sau garda financiara atunci inchid

| ╰☆╮Đoℓℓcє ღSwєєтy ˙·٠•♥ a răspuns:

Pai, poate numai au bani sa palteasca marfa care le vin si atunci inchid magazinul (dau faliment) adica pune cheia in incuietoare si o rasuceste.si dupa cel care are bani cumpara localu si ii zice la fostul propietar: Ha, ha, ha! Eu am bani sa il intretin! laughing)