| DeEAஐ a întrebat:

De ce localurile deschise non stop au incuietori?

8 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Pentru ca folosesc prezervative durex

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Ca sa nu le prinda patronii pe angajate facand sex cu clientii...

| NoChanceForUs a răspuns:

Pentru ca se inchid la inventar.

| DrugFree a răspuns:

Pentru ca fiindca nu stiu ce raspuns sa dau

| BruneTTe a răspuns:

Pentru ca :
- pot aparea cazuri in care trebuie sa fie inchise, ceva neprevazut
- de sarbatori de ex in 1 ianuarie nici macar alea nu`s deschise [ majoritatea]
- inventar

| Mandy a răspuns:

In caz ca bate vantul.sa inchida usile!

| SatanaInIzmene a răspuns:

Ca angajatii sa mai faca pipi din cand in cad.Acum sa nu ne intrebi de ce au toalete...

| DeEAஐ explică:

Mai ThعBugDudع daca nu ai observat intrebarea mea era postata la categoria Trivia\Amuzante...am pus intrebarea in spirit de gluma nu pentru a astepta un raspuns de genul tau! acum sa nu ma intrebi de ce nu am postat-o la Stiinta si Filosofie!oh go on