| ioanaisfetcu a întrebat:

- De ce localurile deschise non stop au incuietori?

7 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Ptr ca nu mereu sunt deschise, cand fac inventarul sau curatenie generala...

| tzintar a răspuns:

Toate usile sunt prevazute si cu incuietori. Deci, pot fi incuietori doar de "piese de muzeu".

| nBlade a răspuns:

Pentru "nspeeee" mii de motive. Non-stop nu inseamna 365 zile/ an 24/24 7/7. Au si inventar, curatenie, zile libere asa ca trebuie inchis pentru mai mult sau mai putin timp.

| FelixAndrei a răspuns:

Daca n-ar fi fost prevazute cu incuietori, mai puneai intrebarea asta?

| ankaakna a răspuns:

Sunt localuri non stop care dau faliment si trebuie sa le inchida cumva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba happy

| LaviniaLoredana21 a răspuns:

Pentru cazuri de urgenta.Pana la urma si localurile non-stop se mai inchid.laughing