| zdrangoi a întrebat:

De ce nu exista mincare pentru pisici cu gust
de soareci?

Răspuns Câştigător
| MâţulMov a răspuns:

Pai pentru ca n-ar mai fi mici rozatoare care sa ne manance foooarte incet soricu...

12 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ai fugit de la scoala doar ca sa ne intrebi asa ceva?

| zdrangoi explică (pentru Comeandtellmesomething):

Nu, postez dupa mobil.
dar tu nu esti la treaba?

| zdrangoi explică (pentru Comeandtellmesomething):

Si daca esti "tare" gandeste-te si da un raspuns logic, daca poti bineinteles.
de comentarii sunt satul.

| Comeandtellmesomething a răspuns (pentru zdrangoi):

Şi eu sunt sătul de întrebări fumate

| zdrangoi explică (pentru Comeandtellmesomething):

Ok!
nu stii de gluma...

| LumeaÎnTreiDe a răspuns:

Pentru ca exista mancare de soareci cu gust de pisici

| Zendaa a răspuns:

Pai in ce tara se mananca soareci? Acolo ar trebui sa faca mancare de pisici cu gust de soarece, deja stiu gustul puppy dog eyes+sa bage niste conservanti thinking

| alex942 a răspuns:

Nu ar avea gust bun, si in puls ar miros urat cand ai desface ambalajulwinking

| ßσьσсєℓα a răspuns:

1 Ai gustat-o tu?
2 Pisicile nu mai manaca mortaciuni baaa.
3 Nu de ofera degustatori.
4 Toti soarecii s-au suparat pe firmele din Romania, aici se pun conservanti, s-au mutat in Bulgaria
5 Nu se ofera specimene, stau pe covorul rosu, ca Jerry sau Depxe...cum Dumnezeu il cheama si michey mouse, vrei sa ii omoram?
6 Stii doar reclamele :
Pentru o viata sanatoasa evitati excesul de :
-----Lapte------
-----Pui---------
-----Soareci---

laughing Bun, vrei sa continui?

| violetflyer a răspuns:

Pentru ca oamenii se aseamana putin cu soarecii, iar pisicile ne vad exact ca ei, numai ca mai puternici decat ele. Astfel, daca ar fi mancare cu gust de soareci, pisicile ar fi mai indraznete sa ne muste si iti imaginezi ce se intampla mai departe...

| zdrangoi explică (pentru violetflyer):

Multumesc pentru comentariu.
sa incerci sa citesti asta :
http://www.bookblog.ro/altele/soareci-si-oameni/