| roxanarooxy a întrebat:

De ce nu mai sunt asa de multe întrebări pe T/A? ați rămas în pană de idei?

Răspuns Câştigător
| Aliiinutzatha a răspuns:

Buna! si eu am observat asta!
Problema este ca au aparut mai multe site-uri pe care se pu intrebari, de curand cand citeam bancri pe facebook am vazut k erau 5 intrebari puse si cam 20 de oameni se inghesuiau sa raspunda. Acest site normal ar trebui sa fie sinurul cu cele mai multe intrebari!
Dar sunt multe site care ocupa degeaba spatiul google.
Sper ca te-am ajutatbig grinbig grin:X:X::*:*

8 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Pt că e tarziu?

| MâţulMov a răspuns:

Vai de curu tau, intrebara asta am mai pus-o si eu, dar se vede ca plictiseala te face sa faci lucruri de ***.

| Popcorncubranza a răspuns:

Probabil, imi amintesc ca mai demult era din 2 in 2 minute o intrebare.

| Sue a răspuns:

Am ramas in pana de memorie.
Nu ne mai amintim de mail sau parola[sau cel putin asta in cazul meu].

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru Sue):

Tu nu esti nici de 1 saptamana pe t/a...

| Sue a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Remember Drujba?

| ɔɐıɔ a răspuns (pentru Sue):

Cea care vorbea la persoana a 3-a?laughing
aahh...memories

| Sue a răspuns (pentru ɔɐıɔ):

Sue stie...