| Mariinaa a întrebat:

De ce nu se fac conserve pentru pisici cu aroma de soareci?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce buna a fost astaa!
Razi de te tii de burta rolling on the floor
Tocmai ai inventat-o tu!
rolling on the floorrolling on the floor
Tre' sa accept, n-am ce face, dar sa vezi ce bine o sa-mi fie cand o sa gust...Mrrrrrrr >_>)

7 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Pai Crookshanks/Smecherila, pisica lui Hermione, vomita de la asa ceva. Scabbers/Sobo, sobolanul lui Ron, e oricum om!
Ce bine ca eu tin o bufnita!

| Mihaelaa98 a răspuns:

Wow ce intrebare asta nu e o gluma nurolling on the floor)

Deoarece oameni sunt prea prosti ca sa inventeze asa ceva rolling on the floor tongue

| MMadalina a răspuns:

Intrebarea asta am vazut-o si pe un bolg laughing

| Anileda a răspuns:

Ca nu au de unde sa cumpere aroma de soareci.

| bfvhjcv a răspuns:

Pentru ca nimeni nu sta sa prinda soarecirolling on the floor)))e logic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca pisicilor nu le plac soareciihee hee

| daniella_5715 a răspuns:

laughing buna asta, hai sa propunem.Nu se mai apuca sa ii prindarolling on the floor prea tare dar adevarata