| Lαrisα a întrebat:

De ce oamenii apasă mai tare pe butoanele de la telecomandă atunci când bateriile sunt terminate?

Răspuns Câştigător
| Furculingură a răspuns:

De ce oamenii nu spun niciodată " este doar un joc " atunci când câştigă?

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Speranța moare ultima.

| LikeARollingStone a răspuns:

Oamenii sunt niste naivi...

| NarutoGokuIchigoHarryPotter567443 a răspuns:

Pentru ca trebuie sa bage codul de la SuperOne. Daca stii ce zic

| 0rlando a răspuns:

Un răspuns logic, nu cred că există.
Așa ne dictează nouă intuiția.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru că oile au larve în şorici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reflex neconditionat.

| SabinaQueen a răspuns:

Obicei roman.

| pufuletziii a răspuns:

Fac asta in speranta ca o zana magica o s-o repare in secunda aceea.

| Darkness13 a răspuns:

Incearca s-o resusciteze.

| anonimatic a răspuns:

Oamenii au si instincte animalice laughing. Pur si simplu suntem tentati sa ne enervam cand ceva nu merge bine, sa lovim tot ce putem, sa aruncam lucrurile si sa renuntam in loc sa incercam sa gasim o rezolvare cu calm. Asa este omul.

| DyaDiiana19 a răspuns:

Ai niste baterii de telecomanda?

| GrimReaper a răspuns:

Din acelasi motiv din care lovim televizorul atunci cand se strica.