| WhatheWow a întrebat:

De ce apesi mai tare pe butoanele de la telecomanda cind se termina bateriile?!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Nu folosesc telecomandă. Schimb posturile cu puterea minţii.

| Mihaitzz a răspuns (pentru AikkoxD):

Stiu ca e adevarata telekinezia, am incercat, mi-a reusit...Dar asta nu prea credwinking

| Alyra a răspuns:

Pentru că speri că bateria simte durere când apeşi tu aşa tare şi poate va coopera şi va face telecomanda să meargă iar. laughing

| pyma a răspuns:

Because it works! (y)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine nici o telecomandă nu a durat până să i se termine bateriile! straight face
Poate le aseamănă cu lămâile, cu cât le "storci" mai mult, obţii mai mult suc.

| iKeel a răspuns:

Pentru că deoarece fiindcă nu îmi pasă ce se va întâmpla cu telecomanda.

| Ovidiu11 a răspuns:

Ca asa vreau eu

| BogdaneluluI a răspuns:

Ca te gandesti ca poate fi si ceva legat de contact, nu doar de baterie. De ce trantesti usa atunci cand scartaie?

| 1997biju a răspuns:

Pentru ca camd apesi mai tare iti ramane mana mai mult se ae face conexiunea ma buna telecomanda televizor daca nu ai inteles nimica din ce am spus acum sa stii ca nici eu

| ChocoMilk a răspuns:

Ca ma seaca la cap.