| Ucigasuldeprostie a întrebat:

De ce sunt atat de multi idioti / idioate pe acest site? Nu caut un raspuns exact dar astept pareri happy Cel mai amuzant si inteligent raspuns primeste infecta aia de funda

Răspuns Câştigător
| Narcis2007 a răspuns:

Pentru ca e free

4 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Fiind idioti din nastere si nestiind de lucrul asta, au aflat ca idiotenia e la moda in ziua de azi.

| Trinitas a răspuns:

Pentru ca nimeni nu-i ia la palme sa-si revina. Dar majoritatea intrebarilor de-o prostie rara sunt puse la misto.

| SuperMagicSmile a răspuns:

Si eu ma intreb de multe ori...

http://i68.photobucket.com/......qashe0.gif

| Ucigasuldeprostie explică:

Bai da sunt unii sparti rau fratee pun niste intrebari care nu credeam ca mai exista in secolu asta... Credeam ca sunt specii din astea ce le intalnesti doar la muzeu.