| Kat123456 a întrebat:

Descrieti si voi o vacanta de vis pentru voi bineinteles. cum vedeti voi o super vacanta daca ati avea bani sa mergeti oriunde? cea mai buna primeste fundita restul inteligent si folositor si amuzant. astept pareri

5 răspunsuri:
| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sti eu nu vreau o vacanta eu vreau sa nu mai stau in Romania pentru ca oriunde te duci in afara de Romania o sa iti fie mai bine...chiar daca se intampla multe adica cutremure...tornade. sh mai multe da nu stiut mie nu imi place deloc in Romania

| ЯάdµСЦ a răspuns:

Ma duc in Spania la Valencia si am 1. 000. 000 Euro mi-am cumparat Lamborghini Gallardo, Ferrari si Ford Mustang GT. Mai mergeam pe la prieteni, prin America in New York, Los Angeles sau Las Vegas. Ma mai duc prin Italia si eram cel mai bun fotbalist din lume. happy Primeam 100. 000. 000 Euro salariu si eram la Valencia ma cerea Barcelona si Real Madrid dar eu am vrut sa ma duc la Real Madrid, eram mijlocas central cel mai bun din echipa si capitan. Am castigat UEFA Champions Leauge, si eu am ridicat cupa eram cel mai iubit de fani si dupa eram in UEFA Super Cup eram in meciul : Real Madrid C. F. - FC Barcelona. Am castigat cu 1 la 0 in extra time si eu dupa primeam cel mai mare salariu. He he... ce a mai fost. laughing

| Girl_5668 a răspuns:

Eu cred ca as vrea sa merg la mare la noi in tara si as sta la cort chiar daca as avea bani.as merge cu un grup de prieteni si un iubit, m-as plimba prin satul de vacanta in fiecare seara, un club ceva. distractie si voie buna cu prietenii.am 15 ani si mama inca nu ma lasa da eu vreau sa merg singura la mare cat de curand.

| Melissssa a răspuns:

Buna andreea!
Eu m-as duce la hollywood sau la paris...nu stiu in foarte multe locuri:D
http://www.agenda.ro/news/news/28890/cele-mai-frumoase-insule-din-lume.html
fundita?

| Hope_9316 a răspuns:

Pai cum sa fei o vacanta de vis...
Pentru mine, vacanta de vis ar fi realizata intr-un loc calduros, cu soare bland, pe o plaja cu nisip auriu, care sa ti se amestece printre degetele de la picioare, cu o mare limpede, pe fundul careia sa se vada pietricelele si petisorii jucandu-se... day dreaming
Dar nimic nu ar fi asa frumos daca nu ai avea alaturi persoane dragi tie. Daca ai merge singur in peisajul asta feeric, la ce folos? Dar daca ai merge si pana la coltul strazii de mana cu persoana iubita sau cu prieteni, famile, ce frumos ar fi... day dreaming...
Si facem cum facem si tot la iubire ajungem...hee hee Sau cel putin eubig grin

KiSSeS!>big grin